خانه / روغن سیستم کراس هد

روغن سیستم کراس هد

روغن سیستم کراس هد

این روغن های صنعتی به منظور استفاده در سیلندر های موتور های کراس هد سرعت پایین طراحی شده اند.

اینگونه موتور ها به دو نوع روغن شامل یک نوع روغن برای قسمت بالایی سیلندر (روغن سیلندر) و نوعی روغن دیگر جهت استفاده در محفظه لنگ (روغن سیستم) نیازمند هستند.
موتورهای دریایی دارای دو بخش مجزا می باشند و روغن کراس هد برای روغن کاری قسمت بالای سیلندر بکار می رود. این نوع روغن از دسته روغن های دیزلی می باشد و فرمولاسیون ساخت این نوع روغن ها به دلیل سرعت پایین موتورهای دریایی، نسبت به بقیه روانکار ها متفاوت است. خصوصیاتی از قبیل ضد اکسیداسیون، ضد ساییدگی در فشار بالا و انتقال حرارت مطلوب، در انتخاب این نوع روغنها بسته به نوع موتور کشتی که شرکت سازنده آن مشخص می کند، بسیار هائز اهمیت می باشد.

روغن سیستم کراس هد

این روغن موتور دریایی جهت استفاده در محفظه میل لنگ موتورهای دریایی سرعت پایین می باشند. روغن سیستم کراس هد باید از خاصیت ضد زنگ و ضد خوردگی بالایی برخوردار باشد. روغن سیستم کراس هد مناسب ضد اکسیداسیون بوده و پایداری حرارتی بالایی را دارد. قدرت پاک کنندگی روغن سیستم کراس هد باید مناسب باشد و از رسوب در میل لنگ و پیستون ها جلوگیری کند. روغن سیستم کراس هد همچنین می تواند خنک کننده پیستون ها باشد. قبل از خرید روغن سیستم کراس هد اطلاعات فنی روغن و اطلاعات سازنده و نوع روغن موتور دریایی توصیه شده را بررسی کنید تا از بروز مشکلات احتمالی جلوگیری به عمل آید. جهت نیاز به اطلاعات بیشتر و دریافت مشاوره فروش روغن سیستم کراس هد با ما تماس بگیرید.