خانه / روغن سیلندر بخار

روغن سیلندر بخار

روغن سیلندر بخار

روغن سیلندر بخار جهت روانکاری سیلندر های بخار طراحی شده است. این روغن صنعتی دارای خواص ضد سایش و ضد فرسایش است و از اکسیداسیون قطعات سیلندر جلوگیری می کند.

روغن سیلندر بخار همانطور که از نامش نیز پیداست برای روانکاری دستگاه های بخار کاربرد دارد و میتواند از خوردگی و همچنین فرسایش دستگاه تا حد زیادی جلوگیری نماید. یکی از کابرد های اصلی روغن سیلندر بخار در نیروگاه های حرارتی و دستگاه هایی است که در این نیروگاه ها مورد استفاده قرار میگیرد.

خرید روغن سیلندر بخار

روغن سیلندر بخار مانند روغن های معمولی نیست که برای خرید آن بدون داشتن آگاهی و اطلاعات لازم اقدام نمایید. برای خرید روغن سیلندر بخار باید اطلاعاتی را کسب نموده و نسبت به نوع و مدل دستگاه خود روغن مناسبی را تهیه نمایید. خرید روغن سیلندر بخار را اگر از شرکت های معتبر انجام دهید مطمئنا مشاوره و اطلاعاتی را در اختیار شما قرار خواهند داد. شرکت بازرگانی پارمیس نیز از شرکت هایی است که برای خرید روغن سیلندر بخار مشاوره کاملی را در اختیار شما قرار خواهد داد. خرید روغن سیلندر بخار از شرکت بازرگانی پارمیس مزیت دیگری را نیز به همراه خواهد داشت که عرضه با کیفیت ترین نوع روغن سیلندر بخار میباشد.

قیمت روغن سیلندر بخار

برای اینکه به قیمت روغن سیلندر بخار پی ببرید باید در نظر داشته باشید که باید قیمت های چندین فروشگاه را با یکدیگر مقایسه نموده تا مناسبترین قیمت را پیدا کنید. قیمت روغن سیلندر بخار در شرکت هایی که تنها فعالیت آنها منوط به فروش روغن صنعتی میشود بسیار مناسبتر خواهد بود. قیمت روغن سیلندر بخار در شرکت بازرگانی پارمیس که یکی از شرکت های تخصصی میباشد قابل مقایسه با دیگر فروشگاه ها نیست و صنایع مختلف میتوانند این نوع روغن را در تعداد بالا خریداری نمایند.

روغن سیلندر بخار ارزان

ارزان بودن روغن سیلندر بخار باعث وسوسه شدن برخی خریداران میشود. برخی افراد سودجو روغن سیلندر بخار بی کیفیت را با قیمت کم بفروش میرسانند که همین موضوع خریداران را وسوسه میکند. روغن سیلندر بخار ارزان شاید قیمت کمی داشته باشد اما باید توجه داشته باشید که اگر کیفیت آن مناسب نباشد مشکلاتی را برای دستگاه بوجود خواهد آورد. در میان دیگر شرکت ها تنها شرکت بازرگانی پارمیس است که توانسته روغن سیلندر ارزان را با کیفیت مناسب بفروش برساند.

انواع روغن سیلندر بخار جهت سفارش بشرح زیر میباشد :

  • روغن فوکس سری RENOLIN CH
  • روغن فوکس سری  RENOLIN ETERNA
  • روغن شل Shell Valvata 1000
  • روغن شل Shell Valvata 460
  • روغن Shell Valvata J 680
  • روغن توتال Total CYL
  • روغن توتال Total CYL C